Manicure i Pedicure


Manicure

Piękne dłonie i paznokcie - to nie przypadek, są wizytówką każdej kobiety i jednym z najbardziej widocznych atrybutów urody. Wygląd dłoni jest jak otwarta księga, która dostarcza informacji o naszym temperamencie, osobowości i stylu życia.

Skóra rąk charakteryzuje się szczególną delikatnością, ponieważ nie posiada tkanki tłuszczowej, dlatego też mając codzienny kontakt z czynnikami zewnętrznymi podlega nadmiernemu wysuszeniu i czyni ręce szorstkimi. Często starzeje się w bardziej widoczny sposób niż twarz i ciało.

Kobiety marzą o pięknych dłoniach, długich i zdrowych paznokciach, które są zwierciadłem stanu zdrowia organizmu, lecz ich wygląd jest często uwarunkowany genetycznie. Możemy poprawiać ich kondycję zdrową dietą, preparatami - witaminami jak również przeróżnymi zabiegami pielęgnacyjnymi, jednak nic nie zastąpi prawidłowo wykonanego manicure, który nada naszym dłoniom elegancji i smukłości.

Naszym klientom proponujemy:
:: Manicure klasyczny
:: Manicure z malowaniem
:: Manicure hybrydowy
:: Zabiegi pielęgnacyjne z zastosowaniem peelingu i parafiny oraz masaż dłoni


Pielęgnacja stóp - pedicure

Pedicure stopy zdrowe, wypielęgnowane stopy są ważnym elementem urody oraz podstawą dobrego samopoczucia.

Delikatna, gładka skóra oraz kształtne paznokcie dodają powabu i lekkości.
Dlatego warto otoczyć stopy szczególną troską i wykonać profesjonalny pedicure:
:: pedicure spa, z wykorzystaniem frezarki, peelingów, masek lub parafiny
:: pedicure klasyczny z malowaniem lub z odżywką


Stylizacja paznokci dłoni i stóp

::  Modelowanie paznokci metoda akrylową:
Zabieg wzmacniający i modelujący naturalną płytkę z użyciem wolnego od kwasów, elastycznego żelu w kolorze transparentnym, delikatnie różowym, mleczno-białym lub kolorowym. Pielęgnuje i wzmacnia paznokcie nadając im piękny kształt i naturalnie wypielęgnowany wygląd na wiele tygodni. Lakier nałożony na paznokcie pokryte żelem staje się wyjątkowo trwały. Naturalna płytka może stać się nawet o 40 razy mocniejsza i bardziej stabilna oraz odporna na uszkodzenie mechaniczne oraz zarysowania.
Przeciwwskazania: schorzenia bakteryjne i grzybicze

::  Modelowanie paznokci metodą żelową:
Zabieg polegający na przedłużeniu płytki żelem przy użyciu specjalnego szablonu oraz jej wzmocnieniu przez nałożenie żelu światłoutwardzalnego. Żele są elastyczne, odporne na pękanie i stres, nie żółkną, nie odpryskują. Ponadto posiadają w swoim składzie minerały, witaminy i komponenty zapachowe. Sprawiają, że wymodelowany paznokieć pozostaje na długo piękny i zadbany. Wyglądają naturalnie i ładnie również, gdy nie są pomalowane.
Przeciwwskazania: schorzenia bakteryjne i grzybicze.