Przedłużanie rzęs i depilacja


Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1

Przedłużanie rzęs nadaje oczom wyrazistości, optycznie je powiększa oraz zapewnia uwodzicielskie spojrzenie. Po zabiegu rzęsy są wydłużone, pogrubione, podkręcone i posiadają intensywny kolor.

Obecnie najpopularniejszą metodą przedłużania rzęs jest metoda 1:1, czyli rzęsa do rzęsy. Dłuższe o kilkadziesiąt procent, gęste i wodoodporne – taki jest efekt przedłużania rzęs. Nowa metoda trwałego przedłużania rzęs podbija rynek kosmetyczny w błyskawicznym tempie, wypierając z gabinetów tradycyjne "kępki". A co najważniejsze, przytwierdzone w ten sposób sztuczne rzęsy wyglądają bardzo naturalnie.


Depilacja

Dla osób przyzwyczajonych do tradycyjnych metod depilacji proponujemy usuwanie włosków woskiem, sprawna i doświadczona ręka kosmetyczki skutecznie i szybko rozprawi się z niechcianym owłosieniem.

Do usuwania włosków z wrażliwych okolic używam delikatnego wosku plastycznego, który zastyga na skórze i nie wymaga plasterka. Dzięki temu depilacja tych okolic jest zaskakująco komfortowa. Stosujemy także wosk tradycyjny naturalno - miodowy do metody na paski.

Stosowane kosmetyki przed i po depilacji gwarantują higienę, a skóra jest złagodzona oraz nawilżona.


Henna  

Brwi i rzęsy to bardzo ważne elementy naszego wizerunku.
Dobrze wyregulowane brwi i właściwie podkreślone rzęsy poprawiają wygląd całej twarzy, nie tylko "otwierają" oko, ale również sprawiają, że makijaż staje się bardziej atrakcyjny.